اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مزایای استفاده از لوازم برقی اتوماتیک
Oct 16, 2017


Winder اتوماتیک تجهیزات کلیدی برای شرکت های نساجی پنبه ای برای بهبود بهره وری تولید است، برای تحقق بخشیدن به ماشین بافندگی، ماشین آلات شاتل و دستگاه بافندگی با سرعت بالا و دستگاه پیچ گوشتی اتوماتیک جایگزین سیم پیچ معمولی است. لوازم جانبی مونتاژ اتوماتیک و لوازم جانبی سیم کشی معمولی در ابعاد بهبود کیفیت نخ و صرفه جویی در کار مقایسه و تحلیل می شود.

نخ در سیم پیچ از بازی های مجاور به ناهموار نخ و افزایش قدرت. با افزایش سرعت، ماشین آلات اتوماتیک پیچ گوشتی، رطوبت بتونی اتوماتیک، دستگاه اتوماتیک Winder Accessories، ضایعات نخی مکرر، ضعف های شدید نیز به تدریج افزایش می یابد، اما تا زمانی که انتخاب فرایند مناسب باشد، کیفیت هنوز بهتر از کیفیت سیم پیچ معمولی است.

لوازم جانبی ماشین آلات اتوماتیک سیم پیچ دستگاه های نساجی نخی برای بهبود بهره وری تولید، تحقق چرخش پس از عمل ماشین پیچش، Autocoro اتوماتیک سیم پیچ لوازم جانبی بدون شستشو و ماشین بافندگی با سرعت بالا تجهیزات کلیدی، به طوری که دستگاه سیم پیچ اتوماتیک به جای پیچ و تاب معمولی روند است. لوازم جانبی مفتول اتوماتیک مزیت دارند

1. سرعت و ثبات بالا

نخ در سیم پیچ از بازی های مجاور به ناهموار نخ و افزایش قدرت. با افزایش سرعت، ماشین آلات پیچ گوشتی اتوماتیک، رطوبت نخ ریسی، نقص های مکرر نخ، از دست دادن قدرت نیز به تدریج افزایش یافت، اما تا زمانی که انتخاب فرایند مناسب باشد، کیفیت هنوز هم بهتر از کیفیت سیم پیچ پیچ معمولی است. برای طناب نخ در عقب پیچ و تاب، وسیله نقلیه بزرگ، اتوکرو اتوماتیک وردر لوازم جانبی متوسط ​​و کوچک در موقعیت های مختلف تنش در پیچ و تاب عقب برابر نیست، دستگاه های پیچ و تاب اتوماتیک سیم پیچ نیز استفاده می شود دستگاه جبران ثابت تنش مربوطه می تواند با استفاده از لباس رایانه ای یا گروه بندی، دیسک کششی با موتور درایو، چرخش فعال، با توجه به اطلاعات تشخیص سنسور کششی به طور خودکار تنظیم تنش، Autocoro لوازم جانبی Winder تنش بین نخ را کاهش می دهد.

2. بهره وری بالا کار

لوازم جانبی ماشین های اتوماتیک سیم پیچ علاوه بر نخ برای ساختن نخ از مصنوعی، دیگر به طور خودکار تکمیل می شود، از عوامل ایجاد شده توسط ضایعات نخ ریختگی جلوگیری می شود و کیفیت اسپلایشی می تواند با الزامات کیفیت نخ ها، بدون تکیه بر بالا تکنولوژی و اپراتورهای با تجربه.

3. سطح فنی بالا

ترکیبی از دستگاه جوش اتوماتیک و وسیله ای با عملکرد بالا از دستگاه های تمیز کردن الکترون نخوردن مجهز به پیشرفته ترمیناتور اتوماتیک است. این علاوه بر تولید ویژگی های با سرعت بالا، با کیفیت بالا، صرفه جویی در انرژی، قابلیت شناسایی در خط به صورت هوشمندانه است، یکپارچه به ویژه به عنوان برجسته شناخته شده است.

On-line سیستم نظارت بر تولید مونتاژ اتوماتیک می تواند به طور مؤثر بهره وری از اسپیندل واحد، واحد یا بخش و کارایی دستگاه را نشان دهد، Autocoro Automatic Winder Accessories تعداد کارایی چرخش و اسپلایزیشن، مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل کیفیت انواع، چرخش ماشین شکل گیری، دستگاه اتوماتیک سیم پیچ دستگاه، می تواند سطح کيفیت فرایند ریسندگی پایدار و استفاده منطقی از بلوک، بهبود بهره وری تولید را به دست آورد.

Winder اتوماتیک دارای مزایای استفاده از ساختار مکانیکی ساده، سطح بالایی هوش الکتریکی، نظارت بر کیفیت کلی نخ، خواص مکانیکی پایدار، لوازم جانبی Autocoro Automatic Winder لوازم مصرفی بالا و استفاده از دستگاه می تواند به مشتریان کمک کند تا بهترین کیفیت نخ را به دست آورند و حداکثر نتایج اقتصادی.

کپی رایت © Wuxi (Wenzhou) Wanbao نساجی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-85570188