اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کاربرد و محبوب کردن قطعات ماشین آلات سیم پیچ اتوماتیک
Sep 28, 2017

لوازم جانبی ماشین های اتوماتیک پیچ گوشتی در حال حاضر تجهیزات سیم پیچ از انواع سیم پیچ های الکتریکی است و دارای ویژگی های متعددی از قبیل راندمان بالا، کیفیت یکنواخت و کم کارکرد اپراتورها است، بنابراین در سیم پیچ دایره آنلاین به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد روند.

لوازم جانبی ماشین های اتوماتیک سیم پیچ مجهز به سیستم کنترل است که به ترتیب برای کنترل سیستم پیچ گوشتی ماشین و سیستم خطوط دسته، لوازم جانبی اتوماتیک بادکنک با توجه به سیگنال چرخش اسپیندل برای کنترل عملکرد خط استفاده می شود، به طوری که دو تولید یک پیوند متناسب عملیات و چرخش اسپیندل یک دایره از خط مکانیسم مربوط به عملیات مقدار مشخصی از واحدها، با توجه به سرعت اسپیندل به صورت خودکار دنبال، این اصل عملیات دستگاه سیم پیچ اتوماتیک است.

مکانیزم خطوط مکانیکی قطعات پیچ و مهره های اتوماتیک به طور کلی از موتور درایو، پیچ جبرانس، ریل راهنمایی و اجزای سنسور سیگنال تشکیل شده است، هر کدام نقش خود را برای دستیابی به خط پردازش خط اتوماتیک بازی می کنند.

لوازم جانبی ماشین های اتوماتیک سیم پیچ، از جمله: لوله هادی، لوله کش، طولی و نسبتا پایدار اتصال هادی؛ یک درایو اسلاید، لوازم جانبی خودکار Winder که می تواند برای رانندگی ریل عمودی انتخاب شود؛ دستگاه گیره شامل تعدادی از مخاطبین گیره از بدن اصلی و بدن اتصال است. یک گیره، در یک لوله هادی نصب شده است، مورد استفاده برای گیر کردن و ارسال سیم مهار از لوله سیم به تعدادی از مخاطبین گیره؛ موتور، که می تواند انتخاب شود برای چرخاندن سر چرخش مخاطب؛ Winder اتوماتیک یک سنسور را می توان انتخاب کرد که به وسیله ی گیرنده حرکت می کند تا هدست تماس گیر را برای حرکت گیرنده حرکت دهد. کنترل کننده با سنسور، ثابت، درایو اسلاید و موتور، که برای کنترل حرکت سلف، ثابت، راننده اسلاید و موتور استفاده می شود، متصل می شود. اثر سودمند مدل سود عمدتا شامل موارد زیر می شود: استفاده از کنترل کننده برای کنترل عمل هماهنگی هر بخش، تسویه کردن سیم کشی با توجه به اقدام روش پیش تعیین شده، لوازم اتوماتیک ویندر، کل فرآیند به مداخله دستی نیاز ندارد و سازگار، کارآمد و دقیق است و میزان موفقیت و کارایی سیم پیچ را بهبود می بخشد.

کپی رایت © Wuxi (Wenzhou) Wanbao نساجی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-85570188