اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بستر اتوماتیک لوازم جانبی سازگاری
Jul 03, 2017


لوازم جانبی دستگاه سیم پیچ اتوماتیک: splicer هوا، splicer مکانیکی؛ نخ الکترونیکی روشن تر؛ تیتانیوم آلیاژ آهن نیکل؛ دستگاه ضد انهدام مکانیکی؛ تعادل، شوک، دستگاه کشش؛ طول ثابت، اندازه دستگاه؛ دستگاه کنترل فرکانس؛ دستگاه اپیلاسیون؛ سر سیستم یکپارچه نظارت؛ شنا دمیدن دستگاه مکش

لوازم جانبی چرخدار اتوماتیک با راندمان بالا، سرعت بالا، کیفیت بالا، پایدار، تعمیر و نگهداری آسان، عملکرد عالی و غیره.

در اتصالات اتوماتیک سیم پیچ، هر سر سیم پیچ توسط کامپیوتر الکترونیکی بر روی پنیر در نخ کنترل می شود، به طور خودکار سروو فرمان را برای اصلاح نسبت بین پنیر و شکاف برای جلوگیری از نقایص "همپوشانی" فشار دهید. شکل استوانه ای شبیه استوانه ای نیز می تواند استفاده شود. لوازم جانبی اتووکو اتوماتیک پایه زنجیر را می توان برای رنگرزی استفاده کرد.

1 ویژگی اصلی

1. عملکرد بالا، بهره وری عملیاتی از لوازم جانبی مادون قرمز خودکار معمولی افزایش 10.15٪.

2. لوازم جانبی Autocoro Automatic Winder کیفیت پیچشی پایدار است و روند سیم پیچ توسط CAP (Computen Aided Paekage) کنترل می شود که باعث می شود تنش سیم پیچ به طور مداوم تنظیم و کنترل از ابتدا تا انتها باشد.

3. می تواند عملکرد 11-15٪ را افزایش دهد.

4. سازگاری: استفاده از زاویه های مختلف لوله در دستگاه به سرعت تنظیم سیستم تنظیم برای "Lexitray".

5. استفاده از بخش های جدید درایو مستقیم موتور جدید و مکانیزم جذب نخ ریسی سبک وزن و کنترل بخش های متحرک سیستم، اثر صرفه جویی در انرژی واضح است.

2. تراکم سیم پیچ ثابت:

"Orion" مفتول اتوماتیک لوازم جانبی تانسور سنسور کشش نخ برای رسیدن به در سیم پیچ با سرعت بالا بر روی سیم پیچ پیچ از کنترل دقیق است. Accessories Autocoro Automatic Winder سنسور فشار کششی را برای اعمال فشار لازم به نخ، و محدوده حداقل تنش را با توجه به محدوده تنش سیم پیچ پیش تعیین شده اندازه گیری کنید. پس از انتخاب دستگاه اضطراری "تقویت کننده" (شتاب دهنده) یک فاصله معینی از تنظیم تصادفی از تنش و سرعت نخ و با گریز ترک خورده گاز به منظور بهبود شکل بالون برای کاهش تنش پیچ و تاب. هنگامی که اتصال دهنده ی نخ در پیچ و مهره "تقویت کننده" است، Autocoro خودکار Winder لوازم جانبی نخ با تماس با بالای حباب به منظور جلوگیری از زنجیر نخ و جلوگیری از زباله های غیر ضروری از نخ به ارمغان بیاورد.

3. هوشمند و انعطاف پذیر:

به عنوان لوازم جانبی Winder اتوماتیک Orion با تکنولوژی انعطاف پذیر و هوشمند، در نتیجه کاهش توقف، بهبود بهره وری از پیچ و تاب.

"Orion" لوازم جانبی مونتاژ خودکار مجهز به یک splicer، knotters، می تواند حداکثر تعداد ملزومات اتصالات را تامین کند. Splicer دوقلو Splicer تولید شده توسط این شرکت یک نوع جدید از نخ بافندگی است، Autocoro لوازم جانبی Winder لوازم جانبی الاستیک الیاف برای اطمینان از کیفیت اتصال و حفظ کشش نخ هسته.

4. چرخش:

در لوازم جانبی مونتاژ اتوماتیک "Orion"، با توجه به عملکرد بالا، حجم زیادی از لوله، مجهز به سیستم حمل و نقل اتوماتیک نخ ظرفیت، راندمان بالا، ویژگی های بیشتر.کپی رایت © Wuxi (Wenzhou) Wanbao نساجی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-85570188