اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ماشین های سیم پیچ اتوماتیک لوازم جانبی ماشین های اتوماتیک سیم پیچ
Jul 14, 2017

همه ما می دانیم که ماشین پیچشی در طول عملیات، از طبقه بندی اتصالات استفاده می کند تا به ماشین پیچشی برای تکمیل نیازهای مختلف سیم پیچ، و سپس لوازم جانبی ماشین های اتوماتیک سیم پیچ اتوماتیک چه نقش ایفا کند؟

اول، قطعات اتوماتیک پیچ گوشتی می توانند زمان بارگیری و تخلیه قالب کاهش می یابد، لوازم جانبی خودکار Winder بهبود بهره وری نیروی ابزار ثابت معمولا دارای دو فرایند است، یکی از ثابت های خود را در نصب تجهیزات ثابت و فاصله تنظیم، این روند عمدتا خود را ثابت و تجهیزات بین دستگاه اتصال، فرآیند ثابت باید خود را تصحیح و شناسایی کند، ثابت می تواند استفاده از روش های کلیدی را بازی کند؛ دوم، اسکلت پیچشی در نصب و راه اندازی نصب و راه اندازی، روند به طور کلی استفاده از یک بلوک موقعیت موقعیت خاص و یا موقعیت فروش برای رسیدن به، خودکار Winder لوازم طراحی و ساخت دستگاه های سنگ زنی منطقی است.

دوم، دستگاه پیچ و مهره ماشین آلات برای اطمینان از اینکه دقت نسبی سیم پیچ و کیفیت محصول در روند سیم پیچ، اسکلت و موقعیت نسبی بین چرخ و حاشیه، تضمین شده است، و نه آسیب پذیر به عوامل دیگر، و در نتیجه محصول پیچاندن دقیق همان قابل اعتماد

سوم، قطعات اتوماتیک پیچ گوشتی می تواند نیازهای فنی اپراتور و شدت نیروی کار را کاهش دهد. به عنوان یک دستگاه پیچاندن وسیع، دستگاه مخصوص بستن دستگاه فقط نیاز به یک ثابت ساده یا حرکت را برای دستیابی به بستن اسکلت دارد، بنابراین به میزان زیادی کاهش می یابد کارگران برای اصلاح و تنظیم موقعیت اسکلت زمان و دشواری، احداث یک لامپ مناسب نیاز به پیدا کردن و تنظیم لوازم جانبی خودکار Winder را ندارد بنابراین این دستگاه مخصوص سیم پیچ فویل کم فشار برای کاهش نیازهای فنی کارگران و کاهش شدت کار کارگران.

چهارم، پیچیدگی ماشینکاری سیم پیچ پیچ دستگاه را افزایش می دهد. بسیاری از دستگاه های پیچشی پیچیده می توانند نه تنها یک نوع ثابت، بلکه انواع مختلف اسکلت را نیز در خود جای دهند و دستگاه تنظیم خود را تنظیم کنند، می توانید خود را ثابت کنید. ماشین پیچ و تاب، که گسترش ماشین پیچ و تاب winding پیچیده پردازش.

خط سیم پیچ اتوماتیک سیم مسی مصنوعی (در اطراف محصولات الکترونیکی، محصولات الکتریکی، سیم پیچ القایی)، خط نساجی (در اطراف دستگاه نساجی با شکوفه نخ، نخ)، لوازم جانبی Wind Wind و نیز در اطراف استفاده از گرمایش الکتریکی تجهیزات Hotline و خطوط جاد، سیم، کابل و غیره. در همان زمان،

ماشین پیچاندن طیف گسترده ای، با توجه به طبقه بندی استفاده خود را می توان به نوع عمومی و خاص تقسیم می شود؛

جهانی - ماشین های سیم پیچ با یک یا چند سیم مناسب برای نصب انواع سیم پیچ. ماشین معمولی معمولی سیم پیچ خورده سیم مجهز به یک باغ در اطراف محور به نام "ماشین تک سر"، با توجه به چنین شمع "دو سر ماشین" 3 ماشین "... ..." 6 ماشین "

نوع خاص - با یک پیچ مخصوص سیم پیچ ثابت مجهز شده است، می تواند تنها در اطراف دستگاه سیم پیچ کویل زخم؛ دستگاه سیم پیچ مخصوص مشترک؛

کپی رایت © Wuxi (Wenzhou) Wanbao نساجی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-85570188