اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعمیر و نگهداری خودکار سیم پیچ
Jun 05, 2017

با پیشرفت سریع علم و فناوری، دستگاه پیچ گوشتی مدرن اتوماتیک به دلیل ادغام کنترل الکتریکی و انتقال مکانیکی، تشخیص فوتوالکتریک و بسیاری دیگر از تکنولوژی پیشرفته، به طوری که مشکل تنظیم اشکال زدایی بسیار افزایش می یابد، مشتریان زیادی در خرید دستگاه Line Machine، Automatic Winder Accessories اغلب برای تنظیمات آن اغلب نمی دانند کجا شروع شوند. دستگاه سیم پیچ، دستگاه کراوات، مقدمه ای ساده برای اشکال زدایی دستگاه اتوماتیک سیم پیچ و عملکرد

اول از همه، با عملکرد و فرایند پیچاندن تجهیزات آشنا می شود، در خرید لوازم جانبی دستگاه سیم پیچ اتوماتیک پس از اولین قدرت برای خالی کردن اجرای آزمون، اولین فرآیند است که برای آزمایش عملکرد دستگاه سیم پیچ صاف است، آیا وجود دارد نویز غیر معمول است و به عنوان یک کمیسر در این فرایند که باید دستورالعمل های قطعات ماشین اتوماتیک سیم پیچ را به صورت یکسان دنبال کنید تا مطمئن شوید که آیا هر عملکرد موثر است، لوازم جانبی خودکار Winder نیز با فرآیند تجهیزات آشنا است، پس از آشنائی اولیه با عملکرد دستگاه با توجه به فرایند سیم پیچ محصول خود برای پیدا کردن عملکرد تجهیزات مربوطه، همراه با روند برای دیدن اینکه آیا عملکرد دستگاه مطابق با الزامات سیم پیچ، تجهیزات مورد نیاز در خرید زمان و تجهیزات تامین کنندگان نیاز به ارتباطات در جزئیات، خودکار لوازم جانبی Winder به طوری که پس از خرید از اکو اجتناب کنند تجهیزات و الزامات پیچیدگی مطابقت ندارد.

لوازم جانبی سیم پیچ اتوماتیک چگونه به حفظ

A) بازرسی روزانه: نگهداری روزانه باید پس از هشت ساعت کاری انجام شود. پس از پایان کار روز، کامپیوتر و دستگاه را خاموش کنید، گرد و غبار را در پشت دستگاه با جارو برقی تمیز کنید و ظاهر گردو را با یک پارچه سفید پاک کنید. اگر محیط زیست ضعیف باشد، عملیات تعمیر و نگهداری باید بیشتر انجام شود. احتیاط: از یک حلال آلی برای پاک کردن لوازم جانبی خودکار Winder استفاده نکنید که ممکن است به رنگ سطحی دستگاه آسیب برساند.

ب) بازرسی هفتگی: نگهداری هفتگی باید پس از هر 40 ساعت کاری انجام شود، مانند محیط زیست ضعیف است، چرخه باید دستگاه روغنکاری پنوماتیک را کوتاه کند. توجه: روان کننده ها و روان کننده ها باید با کیفیت خوب باشند. در غیر این صورت، اصطکاک پیچ و یا سطحی را افزایش می دهد، در نتیجه کوتاه شدن عمر پیچ، تاثیر موقعیت دقیق دستگاه. هشدار: عوامل سنتز هیدروکربن اسید فسفریک و اکسید شده نباید در روانکاری کارخانه روانکار یا در کارخانه استفاده شود. لوازم جانبی پایه اتوماتیک تجهیزات را در واحد روانکاری بررسی کنید و در صورت لزوم روغن 100CKR را اضافه کنید.

ج) بازرسی ماهانه: حفاظت ماهانه باید هر 200 ساعت کار، مانند محیط ضعیف انجام شود، باید چرخه دستگاه روانکاری پنوماتیک را کوتاه کند. از طریق سوراخ مشاهده برای بررسی جریان روان کننده های پنوماتیک، جریان جریان باید به پنج دقیقه 3-5 قطعه تقسیم می شود، شما می توانید بالا از سوراخ شیار را به قیف روانکاری برای تنظیم جریان جریان به ابتدا، لوازم جانبی خودکار Winder باید به 1 / 4-1 / 1 باز شود، سوزن ضد ساعت به سرعت / جریان روانکاری را افزایش می دهد / کاهش می دهد.

کپی رایت © Wuxi (Wenzhou) Wanbao نساجی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-85570188