اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعمیر و نگهداری از ماشین آلات اتوماتیک سیم پیچ
Aug 17, 2017


ما همه می دانیم که ماشین پیچشی در طول عملیات، استفاده از طبقه بندی ثابت برای کمک به سیم پیچ ماشین برای تکمیل نیازهای مختلف سیم پیچ، و سپس لوازم جانبی دستگاه سیم پیچ خودکار چه نقش؟

یکی از لوازم جانبی دستگاه پیچ گوشتی اتوماتیک می تواند زمان بارگیری و تخلیه قالب را کوتاه کند، بهبود بهره وری از ابزارهای صنعتی بهره وری به طور کلی دارای دو فرایند است، یکی از خود ثابت در نصب تجهیزات ثابت و تنظیم فاصله، این روند عمدتا ثابت خود و تجهیزات بین دستگاه اتصال، این فرایند نیاز به تنظیم خود را برای کالیبراسیون و آزمایش، دستگاه خودکار Winder لوازم جانبی است که می تواند استفاده از فن طرفدار راه آهن بازی؛ دوم نصب و راه اندازی اسکلت سیم پیچ در لامپ است، این فرآیند به طور کلی برای قرار دادن بلوک ها یا پین های دمو برای رسیدن به هدف مورد استفاده قرار می گیرد، لوازم جانبی اتوماتیک وینر، طراحی و ساخت ریل های دقیق است.

دوم، لوازم جانبی ماشین اتوماتیک پیچ گوشتی می تواند دقت نسبتا پیچشی ثابت و کیفیت محصول را در فرایند سیم پیچ، اسکلت و خط چرخ موقعیت نسبی و حاشیه بین مختلف اطمینان دهد و از عوامل دیگر تحت تاثیر قرار نمی گیرد ، لوازم برقی اتوماتیک تا دقت پیچش محصول قابل اعتماد نیست.

III لوازم جانبی ماشین های اتوماتیک سیم پیچ می تواند نیازهای فنی و شدت کار اپراتورها را کاهش دهد، زیرا دستگاه گیره مخصوص گیره ویژه دستگاه سیم پیچ بزرگ تنها نیاز به حمل یک دسته ی ساده ثابت یا تحرک برای تحقق بستن اسکلت دارد. راه، لوازم جانبی خودکار Winder به میزان زیادی کارگران را کاهش می دهد و موقعیت اسکلت زمان و دشواری را تنظیم می کند، احداث یک لامپ مناسب نیاز به پیدا کردن درست و تنظیم ندارد، بنابراین، این لنز مخصوص کم نور، دستگاه فوم پیچ فشار برای کاهش نیازهای فنی کارگران و کاهش شدت کار کارگران.

چهار، سخت افزار پردازش سیم پیچ پیچ دستگاه را افزایش داده است بسیاری از دستگاه پیچ و تاب ماشین ویژه می تواند نه تنها به نوع خاصی، همچنین می تواند با انواع مختلف اسکلت لود، لوازم اتوماتیک وردر و موقعیت تنظیم خود را از دستگاه، می تواند خود را ثابت همچنین می تواند در انواع ماشین های سیم پیچ مورد استفاده قرار گیرد، این دستگاه پیچیده پیچیده ماشین پیچ پیچیده است.

دستگاه سیم پیچ اتوماتیک برای جلوگیری از تجهیزات خاص سیم پیچ ترانسفورماتور استفاده می شود، به عنوان یک دستگاه سیم پیچ اتوماتیک حرفه ای، دستگاه سیم پیچ ترانسفورماتور برای اجازه دادن به همه استفاده بهتر از سیم پیچ سیم پیچ ترانسفورماتور، در زیر ما تعمیر لوازم جانبی دستگاه سیم پیچ اتوماتیک را معرفی خواهیم کرد.

1، لوازم جانبی دستگاه سیم پیچ اتوماتیک شش دایره از اتصال متقابل، کارخانه شده است فشرده تنگ است، اما عملیات دراز مدت، آن را ممکن است شل کردن، لوازم اتوماتیک راه انداز هر شش ماه نیز باید بررسی کنید که آیا شل، اگر شل سر سیم کشی روتور شل ، و سپس از آچار آلو برای پوشش داخل مهره یا ابزار برای مقاومت در برابر سر پیچ سوراخ استفاده کنید و سپس با استفاده از یک حلقه از خارج به محکم کردن مهره ترمینال اتصال. مراقب باشید که به کیسه سیم آسیب نرسانید.

2، شش سیلندر خارجی و روتور شش خط باید به فشار پد الاستیک افزوده شود، لوازم جانبی Automatic Winder اگر شل باید سفت شود، بهتر است یک بار در ماه آن را چک کنید.

3، شروع کننده به طور کلی لازم نیست به شکستن، زیرا کارخانه اشکال زدایی به بهترین مکان. اگر شش سیلندر شل باشد، باید به منظور تثبیت پایانه های شش داخلی، پلاک یوغ برداشته شود، که هر کدام می تواند با توجه به محل اولیه مجموعه در محل مشخص شود. برای بازیابی چک کنید، می توانید جمع آوری کنید تا ببینید که آیا هسته فقط تنگ است یا خیر.

کپی رایت © Wuxi (Wenzhou) Wanbao نساجی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-510-85570188